logo

Pult centralizované ochrany

je připojení Vašeho poplachového zabezpečovacího systému (PZTS) na náš pult centralizované ochrany (PCO) pomocí telefonního, radiového, internetového a GSM spojení.

Napojení na PCO (pult centralizované ochrany) zajistí kvalitní ochranu klienta. Dojde-li k narušení objektu, je vyhlášen poplach na našem dohledovém centru PCO, okamžitě je vyslána nejbližší zásahová jednotka a zároveň je telefonicky vyrozuměn klient na kontaktním telefonním čísle.

Zákazníci jsou připojeni na moderní pult centralizované ochrany, který obsluhuje stálá operační služba (dohledové centrum). Toto centrum je v nepřetržitém spojení s výjezdovými zásahovými vozidly. Zásahová vozidla okamžitě reagují na pokyn z dohledového centra a provedou výjezd na objekt, odkud bylo přijato poplachové hlášení.

Velmi důležitá je spolupráce s policií, která je okamžitě přivolána v případě, že byl prokazatelně spáchán trestný čin. PCO může obsahovat tlačítko v nouzi, vyhlašuje poplašná hlášení, technické a technologické stavy, tísňová volání, vyhlásí požární poplach apod. Přijímá hlášení všech funkcí připojeného systému Vašeho EZS. Technická úroveň PCO zaručuje včasnou lokalizaci místa narušení objektu a tím i efektivní a včasný zásah výjezdové skupiny.

obrázek

JSME TAM, KDE NÁS POTŘEBUJETE

Přestože sídlem Pultu centralizované ochrany je Brno, zajišťujeme tuto službu v celé České republice. PCO střeží Váš objekt 24 hodin denně. V případě ohrožení Vašeho majetku zasáhneme během několika minut vlastními nebo dodavatelskými zásahovými vozidly.

V rámci PCO zajistíme projekt, instalaci a servis bezpečnostního zařízení pro byty a rodinné domky, obchody, banky, restaurace, kanceláře a jiné komerční objekty.

JEDEN MĚSÍC ZDARMA

Pro všechny nově připojené nabízíme první měsíc provozu ZDARMA (+ jeden zkušební výjezd zdarma). Pokud jste již připojeni na PCO u jiné agentury - vyzkoušejte si v rámci jednoho měsíce připojení i k nám a porovnejte kvalitu našich služeb a rychlost zabezpečení výjezdu zásahových vozidel.